Kabinet Arst E T K N R Märkused
Endokrinoloog Hella Vides 9-15 9-15 9-12
(2 ja 23.09)
9-14 8-12
(11 ja 18.09)
Endoskoopilised uuringud Tiidrek Koemets - - 9-12
(2, 9 ja 30.09)
9-12
(17 ja 24.09)
- A405
Endoskoopilised uuringud Enno Kase 8.30-12
(29.09)
Günekoloog Malle Praks - 8-12 (22 ja 29.09) 8-12
13-15
(9, 23 ja 30.09)
8-12
13-16
(3, 10 ja 24.09)
-
Günekoloog Kaja Saarepuu 8-10
13-16
(21 ja 28.09)
8-10
13-16
(1,22 ja 29 .09)
10-12
13-16
(9, 16, 23 ja 30.09)
8-12
(3, 10 ja 17.09)
8-12
(18 ja 25.09)
Günekoloog Ingrid Alesma 8-12
(21 ja 28.09)
8-12
(8, 15, 22 ja 29.09)
8-12
(2, 16 ja 30.09)
8-10
13-16
(10 ja 24.09)
10-12
13-16
(4,11 ja 25.09)
Günekoloog Maret Metsmaa - 8-12
(22 ja 29.09)
- 8-12
13-16
(17 ja 24.09)
-
Günekoloog Diana Vanaveski 9-12
13-16
(2, 9, 16, 23 ja 30.09)
Kardioloog Mai Soots - 10-16 8-14 8-15 -
Kardioloog Ester Keba - 8-14 - 9-15 8-14
(4 ja 25.09)
Kõrva-nina-kurgu arst Marek Metsmaa - 8.40-14 - - 8.40-14
Kõrva-nina-kurgu arst Siret Salben 9.30-15
(2.09)
8.30-15
(3.09)
Kõrva-nina-kurgu arst Siret Salben 8.20-16
(9 ja 23.09)
8.20-16
(10,17 ja 24.09)
Kõrva-nina-kurgu arst Siret Salben 9.40-16
(16 ja 30.09)
Kirurg Jaan Kõiv 9-15
(7, 14 ja 21.09)
- 9-15
(9 ja 16.09)
- -
Kirurg Tiidrek Koemets - - - - 9-15
(4, 11, 18 ja 25.09)
Kirurg Andres Tiit - 9-15
(1, 8, 15, 22 ja 29.09)
- -
Kirurg Mati Lüdimois - - - 9-15
(3, 10, 17 ja 24.09)
-
Kirurg Enno Kase 9-15
(28.09)
- 9-15
(2 ja 30.09)
- -
Kirurg Marju Kelviste 9-15
(23.09)
Kopsuarst Asta Rosenfeldt 8-14 8-14 - - -
Kopsuarst Alvi Mikk - - 8-14
(9.09)
8-14
(3, 10 ja 24.09)
8-14
(18 ja 25.09)
Kopsuarst Helina Survo - - 9-15
(2, 16 ja 30.09)
9-15
(17.09)
-
Lastearst Gerli Mirka 9.30-12
(14, 21 ja 28.09)
- 12-14
(9, 16, 23 ja 30.09)
- - 10.08-07.09 puhkus
Lastearst Maarja Kärsin 12.30-14
Lastepsühhiaater Reet Madisson - 8-12 - - -
Lastepsühhiaater Madis Parksepp 10-14 - - - -
Lastepsühhiaater Marja-Liisa Samoldin - - 9-14 10-15 -
Logopeed Reet Nigol 15-18 15-18 - - -
Naha- ja suguhaiguste arst Aade Topnik 9-15 9-15
Naha- ja suguhaiguste arst Marge Tampere 9-15 9-14 9-15 10-16 9-15
(4,11 ja 25.09)
Neeruhaiguste arst Leelo Järv - - - 8-13
(17.09)
-
Neuroloog Ülla Linnamägi 9-14 - - 9-15
Neuroloog Pille Murumaa - - 9-14
(9 ja 23.09)
- -
Neuroloog Aili Orula - 8-14 - 8-14 -
Noorte nõustaja Marge Tampere
(noormehed)
- 13.30-14.30 - - -
Noorte nõustaja Malle Praks - 13-16
(22 ja 29.09)
- - 8-16
(4, 11 ja 25.09)
Noorte nõustaja Tiia Helve 8-15
(7 ja 21.09),
11-19
(14 ja 28.09)
- - - -
Noorte nõustaja Esta Jüris - - 9-16
(16 ja 30.09),
11-19
(9 ja 23.09)
- -
ortopeed Marju Kelviste 9-12
(1,09)
9-15
(15,09)
(1,09),9-14
(29.09)
8-11
(4.09)
9-12
(11.09)
Psühhiaater Carmen Arak - 9-12 - - -
Psühhiaater Ann Veiken - 9-15 - 10-14 -
Psühhiaater Olev Toomla 8.15-15 - - - -
Psühhiaater Riina Arendi - - - 13-15
Psühhiaater Pille Talvik 8.30-15 8.30-15 8.30-15.30 8.30-15 8.30-15
Psühholoog Margit Saks 9-11 9-15 - - -
Psühholoog Maarja Mõttus 9-14 - 9-14 9-14 -
Psühholoog Andres Valk - 9-15.30 - - -
Reumatoloog Mare Tender 8-15 - - - 8-15
(4.09)
Reumatoloog Annika Valner - - -8-15
(24.09)
-
Reumatoloog Mart Kull - - - - 10-15
(11 ja 25.09)
Silmaarst Kadri Põder 8-14
(14.09)
8-14
(1, 15, 22 ja 29.09)
8-14
(2, 16, 23 ja 30.09)
8-16
(24.09)
8-16
(4 ja 11,25.09)
07-09.09 puhkus, 28.09 koolitus
Silmaarst Ljudmila Gorjatševa - 8-15 8-15 - - 29.09-12.10 puhkus
Silmaarst Aleks Kree - - - 9-16
(17.09)
-
Silmaarst Anne Liis Matson 12-15
(14.09)
8-14
(21 ja 28.09)
14-17
(15 ja 22.09)
8-14
(29.09)
14-17
(16 ja 23.09)
8-14
(30.09)
14-17
(17.09)
8-14
(24.09)
8-14
(18 ja 25.09)
Sisearst Heldi Ainjärv - 13-15 - - -
Sisearst Margus Põder 12.40-16
(16 ja 30.09)
Sisearst Marika Niinemets 12.40-16
(10 ja 24.09)
Taastusravi arst Made Vunk - - 8.20-12
(2, 16 ja 23.09)
- -
Taastusravi arst Mare Koort - 8.30-12
(3, 17 ja 24.09)
- -
Taastusravi arst Krista Lääne 10-14 10-12
(8, 15, 22 ja 29.09)
9-12
(9 ja 30.09)
- 10-14
Töötervishoiu arst Ene Adamson - - 8-12 -
Uneraviõde Ketlin Veeväli 9-15 - - - -
Uroloog Tõnu Juul 11-16 11-14 11-16 10-15 -
Vaimse tervise õde (täiskasvanud) Eve Aavik - -