Kabinet Arst E T K N R Märkused
Endokrinoloog Hella Vides 9-15 9-15 8-12
(29.01)
9-14
(2., 9., 16.01 ja 23.01)
8-12
(3., 10., 17.01 ja 24.01)
Endoskoopilised uuringud Tiidrek Koemets - - 8-14
(15.01 ja 22.01)
- -
Endoskoopilised uuringud Enno Kase - 9-12
(7., 14.01 ja 21.01)
- - -
Endoskoopilised uuringud Marina Kanter - - - - -
Endoskoopilised uuringud Katrin Labotkin - - - - -
Günekoloog Malle Praks 8-12
13-16
(20.01)
8-12
(14., 21.01 ja 28.01)
8-12
13-15
(15., 22.01 ja 29.01)
8-12
13-16
(16., 23.01 ja 30.01)
-
Günekoloog Kaja Saarepuu 8-10
13-16
(27.01)
8-10
13-16
(7., 21.01 ja 28.01)
10-12
13-16
(15.01 ja 22.01)
8-12
(9., 16.01 ja 30.01)
8-12
(3., 17., 24.01 ja 31.01)
Günekoloog Ingrid Alesma 8-12
(6., 13.01 ja 20.01)
8-12
(7., 14.01 ja 21.01)
8-12
(8., 15., 22.01 ja 29.01)
8-10
13-16
(23.01 ja 30.01)
10-12
13-16
(3., 10.01 ja 17.01)
Günekoloog Leeni Soomere 8-12
13-16
(6.01 ja 13.01)
8-12
13-16
(14.01 ja 28.01)
8-12
13.16
(8.01 ja 29.01)
8-12
13-16
(23.01)
8-12
13-16
(10.01 ja 24.01)
Günekoloog Maret Metsmaa - 8-12
(7., 14.01 ja 21.01)
- 8-12
13-16
(2., 9., 16.01 ja 23.01)
-
Günekoloog Diana Vanaveski - - 9-12
13-16
(8., 15.01 ja 22.01)
- -
Kardioloog Mai Soots - 10-16 8-14 10-16 -
Kardioloog Ester Keba - 8-14 - 10-16 8-14
Kõrva-nina-kurgu arst Marek Metsmaa - 9-14 - - 9-14
Kirurg Jaan Kõiv 9-15.30
(6., 13., 20.01 ja 27.01)
- - - -
Kirurg Tiidrek Koemets - - - 9-15.30
(16.01)
9-15
(3., 10., 17., 24.01 ja 31.01)
Kirurg Andres Tiit - 9-15.30
(7., 14., 21.01 ja 28.01)
- - -
Kirurg Mati Lüdimois - - - 9-15.30
(2., 9., 16., 23.01 ja 30.01)
-
Kirurg Enno Kase - - 9-15.30
(8., 15., 22.01 ja 29.01)
- -
Kopsuarst Asta Rosenfeldt 8-14 8-14 - - -
Kopsuarst Alvi Mikk - - - 9-13
(2., 16.01 ja 30.01)
9-13
(10.01 ja 24.01)
Kopsuarst Helina Survo - - 9-15
(8., 15., 22.01 ja 29.01)
9-15
(9.01 ja 23.01)
-
Lastearst Gerli Mirka 12-15 - 12-15 - -
Lastepsühhiaater Reet Madisson - 8-12 - - -
Lastepsühhiaater Madis Parksepp 10-14 - - - -
Lastepsühhiaater Marja-Liisa Samoldin - - 9-14 10-15 -
Logopeed Reet Nigol 15-18 15-18 - - - Vastuvõttu ei toimu 20.01, 21.01 ,27.01 ja 28.01
Naha- ja suguhaiguste arst Aade Topnik 9-15 - - - 9-15
Naha- ja suguhaiguste arst Marge Tampere 9-15 9-14 9-15 10-16
(2., 16., 23.01 ja 30.01)
9-15
(3., 17.01 ja 24.01)
Neeruhaiguste arst Leelo Järv - - - 8-13
(16.01)
-
Neuroloog Aili Orula - - - - - -
Neuroloog Ülla Linnamägi 9-14
(13.01 ja 27.01)
- - - 8.30-15
Noorte nõustaja Marge Tampere
(noormehed)
- 13.30-14.30
(7., 14., 21.01 ja 28.01)
- - -
Noorte nõustaja Malle Praks - 13-16
(14., 21.01 ja 28.01)
- - 8-16
(17., 24.01 ja 31.01)
Noorte nõustaja Tiia Helve 8-15
(6., 13., 20.01 ja 27.01)
- - -
Noorte nõustaja Esta Vahtra - - 9-16
(11.01 ja 18.01)
- -
Psühhiaater Carmen Arak - 9-12 - - -
Psühhiaater Ann Veiken - 9-15 - 10-15 -
Psühhiaater Olev Toomla 8.15-15 - - - -
Psühhiaater Riina Arendi - - - 13-15
(korduvad patsiendid)
Psühhiaater Üllar Kerner - - 9.30-13 10-13 -
Psühholoog Margit Saks 9-11 9-15 - - -
Psühholoog Karmen Vool - - 8.30-15.30 - -
Psühholoog Maarja Mõttus 9-14 - 9-14 9-14 -
Psühholoog Andres Valk - 9-15.30 - - -
Psühholoog Riina Pürg - - 9-16 - -
Reumatoloog Mare Tender 8-15
(20.01 ja 27.01)
- - - 8-15
(17.01 ja 24.01)
Reumatoloog Annika Valner - - 8.20-16
(15.01)
8.20-16
(9.01 ja 23.01)
-
Reumatoloog Mart Kull - - - 12-15
(2., 16.01 ja 30.01)
Silmaarst Kadri Põder 8-14
(6., 20.01 ja 27.01)
8-16
(13.01)
8-14 8-14 8-14
(2., 16.01 ja 23.01)
8-16
(9.01ja 30.01)
8-14
(3)
8-16
(17., 24.01 ja 31.01)
Silmaarst Ljudmila Gorjatševa - 8-15 8-15 - -
Silmaarst Diana Letjutšaja - - - - -
Silmaarst Aleks Kree - - - 9-16
(16.01)
-
Sisearst Heldi Ainjärv - 13-15 - - -
Taastusravi arst Made Vunk - - 8.20-12
(15., 22.01 ja 29.01)
- -
Taastusravi arst Mare Koort - - - 8.40-12 -
Taastusravi arst Krista Lääne 10-12 8.20-12 - 10-12
Töötervishoiu arst Ene Adamson - - 9-11 - -
Uroloog Tõnu Juul 10-13 - - - -